Kurs niemieckiego

Język niemiecki nie należy do najtrudniejszych języków. Owszem gramatyka języka niemieckiego, może sprawiać Ci trudności, ale same słownictwo jak i podobieństwa do języka polskiego – ułatwiają jego naukę. Z uśmiechem na ustach przedstawiam Ci kurs języka niemieckiego, który finalnie będzie miał 10 darmowych lekcji z przykładami! Zapraszam!

Jak trudny jest niemiecki?

Na samym początku tego wpisu zwróciłem uwagę na trudność języka niemieckiego. Podkreśliłem występowanie podobieństw i proste słownictwo. Aby nie być gołosłownym opowiem o nich trochę więcej.

Gramatyka, szukamy podobieństw?

Gramatyka języka niemieckiego jest trudna, ale za to łudząco przypomina gramatykę języka polskiego. W j niemieckim mamy: 4 przypadki, 3 rodzaje rzeczowników, czy odmianę czasowników przez osoby. Dla porównania w języku polskim posiadamy 7 przypadków, taką samą ilość rodzajów oraz podobne co do zasady działania, odmiany czasowników regularnych.

Patronat merytoryczny

Wiemy, że trudno zaufać stronie, która nie ma jeszcze wyrobionej marki i opinii. W tym celu poprosiliśmy założycieli podstaw niemieckiego do sprawdzania poprawności naszych lekcji. Od 3 kwietnia 2017 roku https://podstawyniemieckiego.pl/ - samouczek niemieckiego istniejący od 2014 roku podpisuje się pod poprawnością naszych pomocy naukowych z języka niemieckiego! Tu nie ma miejsca na błędy! Jeśli dalej nie wierzysz, wejdź i zacznij się uczyć! Nie czekaj dłużej!